www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Będzie ślub?

Są ze sobą już sześć lat, mają uroczą córeczkę. I choć niedawno media spekulowały o ich rozstaniu, Agustin Egurrola i Nina ogłaszają: „Pobieramy się!

Oboje żyją w biegu; on jest rozchwytywanym choreografem, zasiada też w jury niejednego konkursu czy show. Ona tańczy, rozwija się i zajmuje córeczką, Carmen. Oboje twierdzą, że wspólnie przeżyte lata wzmocniły ich związek:
– Wiemy dużo o sobie. Znamy słabości, bolączki. I swoje atuty. Staramy się tak tym kierować, żeby dobrze nam się żyło. Uczymy się współgrać ze sobą. Jak w tańcu.– wyznaje Nina Tyrka.

Nie zawsze jednak było tak kolorowo: gdy Nina tańczyła w zespole Volt denerwowała się każdą uwagą, którą rzucił w jej stronę Agustin Egurrola. Na szczęście tancerka znalazła sposób na odreagowanie:
– To sprzątanie. Nauczyłam Carmen i we dwie myjemy podłogi mopem. Ona oczywiście głównie rozciera i chlapie, a ja po niej poprawiam i obie się cieszymy. Bałagan mnie przytłacza- wyznaje Nina.

Podobnie jest z życiowymi nie do końca poukładanymi sprawami roztańczonej pary. Wszystkiemu winna kariera Agustina:
– Trudno mi wyhamować. Mam teraz wspaniały okres w życiu, robię fantastyczne rzeczy. „YCD”, „Taniec z Gwiazdami”, szkoły tańca. To owoc 20 lat ciężkiej pracy, energii, którą włożyłem w swoją pasję.- zwierza się Agustin- Ninie trudno odnaleźć się w tym szaleństwie. Więc czasem pyta: „Gdzie tak pędzisz? Może byś usiadł, porozmawiał?”

I choć Nina twierdzi, że nie jest kurą domową, bo nie siedzi z dzieckiem u boku i z ugotowanym obiadem, to jednak czuć w jej głosie pretensję do zajętego karierą partnera. Dlatego Agustin wyznał:
– Ja bym chciał, żebyśmy wzięli ślub. Żeby to była wyjątkowa uroczystość. I żeby nasza córeczka mogła świadomie wziąć w niej udział. Takie mam marzenia. Ubolewam, że nie mamy ślubu, ale z drugiej strony to nas dopinguje. Cały czas musimy o siebie zabiegać. Nie możemy spocząć na laurach. Odpuścić.

Ze ślubem, czy bez, każdy związek jest wielkim wyzwaniem. Wygląda jednak na to, że jeszcze większym zadaniem jest… podjęcie decyzji o uroczystości.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>