www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Będzie ślub?

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska żyją… osobno, ale w zgodzie. Czy dla dobra córeczki zdecydują się razem stworzyć prawdziwą rodzinę?

4,5- letnia Lenka jest oczkiem w głowie taty, Tomka Karolaka. Aktor spędza z małą każdą wolną chwilę, chętnie zabiera ją na imprezy. Dla gwiazdora żadnym problemem nie jest także wspólny wyjazd na wakacje z małą Lenką, i jej mamą, Violą Kołakowską. Jedyna sprawa, jaka krępuje aktora to fakt, że jego córka nie nosi jego nazwiska.
– Gdy Lenka przyszła na świat, Tomek zaproponował, by nosiła jego nazwisko. Ja wolałam dwa: Kołakowska- Karolak, bo formalnie nie byliśmy rodziną i nie wiadomo było, jak potoczą się nasze dalsze losy – wyznaje Viola dla tygodnika „Twoje Imperium”. – Niestety, gdy w USC rejestrowaliśmy córkę, ówczesne przepisy uniemożliwiły nadanie jej dwóch nazwisk. Tomek stwierdził,  że moje jest ładniejsze.
Ale mama Lenki nie zamyka tej sprawy. Wygląda na to, że Viola Kołakowska po cichu liczy na to, że Lenka jeszcze będzie nosić nazwisko Karolak.

– Zrobię to, jeśli ona sobie tego zażyczy. Albo będzie miała nasze nazwiska, jeśli zdecydujemy się z Tomkiem na ślub.
Ciekawe tylko czy Tomasz Karolak byłby gotów do takiego poświęcenia dla córki i… jej mamy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>