www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Będzie lepsza niż Natasza?

Szykują się wielkie zmiany w „The Voice of Poland”! Już wkrótce u boku prowadzącego program Huberta Urbańskiego pokaże się piękna kobieta. Czy Magdę Mielcarz pokona trema?

Magdalena Mielcarz ma doświadczenie dziennikarskie i aktorskie, jest piękną kobietą i przygotowaną na wszystko perfekcjonistką. Tylko czy to wystarczy, by pokazać klasę podczas występu na żywo w show, który oglądają miliony Polaków?

W podobnej sytuacji była przecież Natasza Urbańska, którą kochają kamery. I co? Podczas emisji pierwszego odcinka tej edycji „Tańca z gwiazdami” widać było, jak artystka nie potrafi pokonać stresu i wielkich emocji!

Jednak Magda Mielcarz jest przekonana, że w jej przypadku będzie zupełnie inaczej!

– Znam amerykańską wersję programu. Walorem jest stworzenie na starcie obiektywnie równych szans dla wszystkich uczestników – niezależnie od urody, wieku, wizerunku. Ten program ma klasę a to się liczy. Z pewnością to duże emocje, ale będzie dobrze!- przekonuje modelka w rozmowie z tygodnikiem „Tele Tydzień”.

– Nie powiem, że prowadzenie programu „na żywo” jest łatwe, ale mam scenariusz z precyzyjnie określonymi zasadami, doświadczoną ekipę, no i świetnego partnera w osobie Huberta Urbańskiego!

Czy to wystarczy, żeby utrzymać nerwy na wodzy? Przekonamy się już wkrótce!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>