www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Będzie drugi sezon „Rodzinki.pl”!

Serial przypadł do gustu widzom i dlatego jego nagrywanie będzie kontynuowane.

Dzięki niemu TVP2 pokonało konkurencyjne kanały.

„Telewizyjna Dwójka 19 maja br. rozpoczęła prace na planie drugiego sezonu serialu “Rodzinka.pl”. 26 nowych odcinków komediowej produkcji pojawi się na antenie TVP 2 jesienią br. “Rodzinka.pl” opowiada o familii, na której czele stoją Natalia i Ludwik Boscy, para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Kuby i Kacpra. Każdy z synów to prawdziwe indywiduum – z inną pasją, temperamentem i charakterem. W drugiej serii “Rodzinki.pl” pojawią się nowe postacie: rodzice Natalli, dziewczyna Tomka, a serialowa rodzina spędzała będzie więcej czasu poza domem m.in. wybierze się na kolację do restauracji i odwiedzi mieszkanie przyjaciela Marka”- donoszą „Wirtualnemedia.pl”.

Serial ten jest jednym z lepszych pomysłów Telewizji Polskiej (aczkolwiek wzorowanym na kanadyjskiej produkcji „The Parents”). Nareszcie mamy okazję zobaczyć Karolaka w roli odpowiedzialnego ojca, a Kożuchowską jako ciepłą i wesołą matkę. Nic dziwnego, że serial się spodobał.

Małgorzata_Kozuchowska_Tomasz_Karolak

karolak_tomasz_kozuchowska_malgorzata


Wpisz komentarz

 1. 13 czerwca 2011 19:26

  natalia:

  BARDZO CHCIAŁA BYM POJECHAĆ DO WARSZAWY I PRZYWITAĆ SIĘ Z BOHATERAMI I SPĘDZIĆ Z NIMI CAŁY MIESIĄC WAKACJI KOCHAM TEN SERIAL W WOLNYCH CHWILACH OGLĄDAM ODCINEK ZA ODCINKIEM RODZINKI.PL PO KILKA RAZY CZEKAM ZA 2 SEZONEM POZDROWIENIA DLA REŻYSERA

  OBY WIĘCEJ ODCINKÓW NATALIA:)

 2. 14 grudnia 2011 16:11

  olusia:

  Czekam z niecierpliwością na drugą część Rodzinki.pl bo jesteście super i w każdśrode oglądam was z wielką przyjemnośćą

Podobne posty:

/* */?>