www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Będzie afera wokół książki Kydryńskiego?

Będzie skandal? I dlaczego dopiero teraz?

Będziemy obserwować rozwój wydarzeń związanych z tą sytuacją. O Marcinie Kydryńskim, mężu Anny Marii Jopek chyba już dawno nie było tak głośno i podejrzewamy, że będzie jeszcze głośniej. O co chodzi? Fakt cytując jeden z portali internetowych, napisał:

Czytelnicy portalu afryka.org przypomnieli o książce Kydryńskiego z 1995 roku „Chwila przed zmierzchem”.
Przeczytać w niej możemy bardzo szokujące sformułowania. Narrator o imieniu Marcin wspomina w niej m.in. takie oto rzeczy:

„Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. „Czarodziejki”… – powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. To dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. Miałem w portfelu kilka banknotów. Może trzy funty. W hotelu dwudziestopięciofuntówki. Je uszczęśliwia funt, nawet dwadzieścia pięć piastrów. Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę”

Czy po 15 latach od publikacji tej książki może zrobić się na tyle nieprzyjemna atmosfera, że będą konieczne oświadczenia prasowe, dementi i tłumaczenia? Czas pokaże. Już teraz padają określenia „pedofilska książka„.

Bonnie

kydrynski_marcin

kydrynski_marcin_jopek_anna_maria


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>