www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bednarek NIE wystąpi w brytyjskim „X-Factor”!

Był bardzo blisko celu, ale niestety nie dostanie szansy w Wielkiej Brytanii. Wbrew wcześniejszym informacjom, Kamil Bednarek nie wystąpi w brytyjskiej edycji „X Factora”


Wątpliwości rozwiał Kamil na swoim facebook’owym profilu. „NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR. (..) Kilka tygodni temu faktycznie byłem w Londynie i wziąłem udział w przesłuchaniach do X-Factor. Przeszedłem przez pre-casting, zaśpiewałem 🙂 i zaczęto mi zadawać wiele dziwnych pytań których nie było w formularzu rejestracyjnym” – relacjonuje.

„Pytano mnie o management, wydawcę, nakłady sprzedanych płyt, o kontrakty i ich zawartość, o ilość zagranych koncertów, o popularność itp. Każde kolejne pytanie coraz bardziej upewniało mnie że jest to program dla ludzi którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką- więc to miejsce nie jest dla mnie” – pisze muzyk.

O tym, że Bednarek dostał się do brytyjskiej edycji programu „X-Factor” poinformował o tym w swoim programie Kuba Wojewódzki. „Nikt o tym nie wie. On do mnie zadzwonił i o tym powiedział. Ten program będzie pierwszy, który o tym powie. W brytyjskiej edycji będzie Kamil Bednarek” – mówił Wojewódzki. „Przeszedł eliminacje. Będziemy mieli tam swojego człowieka” – ekscytował  się.

Były wokalista grupy StarGuardMuffin, Kamil Bednarek jest finalistą polskiej edycji „Mam talent” w TVN oraz „Bitwy na głosy” w TVP.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>