www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Beata Tadla szuka faceta!

Dziennikarka ma za sobą dwa poważne związku. Właśnie dojrzała do trzeciego!

Beata Tadla chciałaby się zakochać, ale towarzyszy jej strach przed nowym uczuciem.

Boję się kolejnego związku. Sama nie jestem idealna i nie jestem bez winy. Bo wprawdzie mam wiele zalet, ale mam też mnóstwo wad i słabości. Wiem, że mój perfekcjonizm może być dokuczliwy. Strasznie dużo wymagam i od siebie i od innych – mówi dziennikarka w wywiadzie dla „Świata kobiety”. Jednak gwiazda nie wątpi, że znajdzie swojego wymarzonego faceta.

Szukam. Może mieć dzieci z poprzedniego związku, bo wtedy będzie wiedział, czym jest odpowiedzialność za innych. Nie może być natomiast zazdrosny o moje dziecko, bo dla mnie Janek zawsze będzie najważniejszy. I nie może się mnie bać, co niestety często zauważam…

Prezenterka za to doskonale wie, co mógłby dać jej mężczyzna:
Miłość i uwielbienie! Potrzebuję, żeby ktoś dodawał mi skrzydeł, a nie je podcinał, żeby nosił na rękach, a nie stawał na odciskach. Ale przede wszystkim potrzebuję, żeby mnie inspirował. Czasem pochwalił, czasem konstruktywnie skrytykował, wsparł mnie w moich dążeniach. Musi pójść ze mną do kina, ugotować coś dobrego, a czasem po prostu posiedzieć i pomilczeć. Potrzebuję kogoś, kto ma na swoim koncie sukces, kto nie będzie się frustrował – mówi.

Życzymy dziennikarce, żeby znalazła swojego wyśnionego mężczyznę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>