www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Beata Pawlikowska w szpilkach!

Blondynka, która zwiedziła kawał świata najczęściej zakłada mało kobiece stroje. Ostatnio jednak postanowiła odmienić swój wizerunek!

Beata Pawlikowska była jednym z wielu gości pokazu najnowszej kolekcji Teresy Rosati. Zaskoczyła wszystkich pokazując się w butach na wysokich obcasach. Mało kto bowiem spodziewał się po znanej podróżniczce i dziennikarce, że interesuje się ona modą:

– Kiedyś miałam ostrożny stosunek wobec mody, ale potem obejrzałam film o przygotowaniach do wydania kolejnej edycji Vogue’a i wtedy zrozumiałam jedną ważną rzecz, że moda to jest dziedzina sztuki.- mówiła reporterce „Pytania na śniadanie”.

Beata Pawlikowska była oczarowana pokazem, na którym gościła: – Te suknie, które były dziś prezentowane i te modelki to były dzieła sztuki i jestem tym wszystkim zachwycona!- mówiła podróżniczka.

Jednak Beata Pawlikowska zdradziła też, że nie spędziła całego wieczoru w szpilkach- w jej torebce ukryte były wygodne buty na płaskim obcasie, w które dziennikarka wskoczyła tuż po pokazie…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>