www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bawią się w rolników

Janusz Józefowicz i jego żona są już po żniwach! I nie chodzi wcale o grubą wypłatę, ale o… koszenie żyta w Jajkowicach!


Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz uwielbiają spędzać swój wolny czas w dworku w Jajkowicach. Nie znajdziemy tam jednak równo skoszonego trawnika, parku w stylu angielskim czy przechadzających się pawi. Para wyszła z założenia, że w ich wiejskiej posiadłości ma być jak… w normalnym gospodarstwie wiejskim.
Jest przydomowy ogród pełen kwiatów i warzyw, jest sad, którego ponoć osobiście dogląda „Józek”, są zwierzęta: kozy, kury i kaczki. A w tym roku… zasiali zboże:
– Teraz przyszedł czas na żniwa! Śmieją się, ale też ten fakt po swojemu przeżywają. W starej szopie znaleźli kosę i Janusz próbował nią skosić łany żyta i pszenicy. Poddał się jednak, ale tylko na chwilę. I teraz… zamierza nauczyć się obsługiwać rolnicze maszyny.
Bo on jak zawsze chce wszystko robić sam– zdradza przyjaciel rodziny przepytany przez reportera tygodnika „Świat & Ludzie”.

Tegoroczne żniwa nie należą do urodzajnych, ale Nataszka i Janusz nie zrażają się tym, że za kombajn zapłacili więcej, niż warte jest ich zboże! Przecież Janusz Józefowicz nie będzie stał ze swoim zbiorem w kolejce do skupu, tak jak tysiące polskich rolników! Co zatem zrobi ze swoim plonem choreograf?
– Będziemy robić mąkę. Mam piec chlebowy, będę piekł chleb. Nieważne, że będzie gorzej wyglądał jak ten sklepowy. Ani to, że zajmie mi to trochę czasu. Mam satysfakcję, bo to będzie naprawdę własna robota- wyznaje Janusz Józefowicz.

Tylko czekać, jak artystyczna para postawi na swej posiadłości… młyn, w którym Nataszka własnoręcznie będzie mielić mąkę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>