www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Basia Kurdej-Szatan przytyła!

Gwiazda musi schudnąć… Szykuje się jakaś rola?

Basia Kurdej- Szatan to gwiazda, która może pochwalić się świetną sylwetką. Najważniejsze jednak, że nie jest to efekt diety pełnej wyrzeczeń:
– Nigdy nie byłam wyznawczynią mody na diety. Odżywiam się tak, jak podpowiada mi organizm. Słucham swojego ciała, które samo mówi mi, że powinnam go oczyścić, jeść więcej warzyw czy pić wody.- zdradza swój sekret aktorka w wywiadzie dla magazynu „Dbam o zdrowie”- Ostatnio niestety przytyłam parę kilo i to dało mi do myślenia, że muszę się trochę ograniczyć. Ale od razu nie nałożyłam na siebie tysiąca zakazów, że tego nie wolno mi jeść, z tego muszę zrezygnować, a na to nie mogę nawet patrzeć.

To trudne, zwłaszcza, że Basia ma swoją listę produktów, bez których nie może się obejść!
– Zdecydowanie chleb! Nie mogę się mu oprzeć, mam w domu nawet wypiekacz i czasami zdarza mi się go użyć. Na szczęście potrafię się opanować i powiedzieć sobie: „Barbaro, już dość”.- śmieje się aktorka.

Jednak Basia ma sprawdzony sposób na schudnięcie. Bez drastycznych diet i wyrzeczeń:
– Nie obżerać się i nie jeść wieczorami- to są moje dwie zasady, których staram się trzymać, gdy zależy mi na tym, aby zrzucić zbędne kilogramy. I trochę pobiegać.- wyjawia aktorka.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

  1. 4 sierpnia 2015 17:49

    Felicja:

    I super, ja też piekę sama pieczywo czasem w wypiekaczu , czasem normalnie w piekarniku. W zależności od tego czy potem chce mi się myć mojego panasonica.

Podobne posty:

/* */?>