www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Barwy szczęścia” nawiązują do tematyki uchodźców?

W najnowszych odcinkach serialu pojawi się nowa postać. Amin Bensalem, bo o nim mowa, pojawi się w odcinku 29 sierpnia.

Basia (Sławomira Łozińska) postanowi przyjąć do swojego domu rodzinę z Syrii. Lokalny proboszcz będzie tą decyzją zachwycony. Poza aktorem przyjadą również  inni. Razem z nowymi lokatorami pojawią się problemy, bo nie wszystkim sąsiadom spodobają się nowi mieszkańcy.

Amin Bensalem mogliśmy poznać już jako charyzmatycznego prezentera  4FUN.TV. Pochodzi z Drawska Pomorskiego i jedno z rodziców jest obcokrajowcem. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu.Trenował  boks tajski oraz taniec współczesny. Gra w Teatrze Stu w Krakowie Guildensterna w „Hamlecie” oraz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Dotąd aktor grał epizody w „Na wspólnej”, „Lekarze”, „Karbala”, „Baron24”. Razem z Patrycją Kazadi w 4FUN.TV  prowadzi „Electronic Beats” codziennie o 19:00 w 4fun’ie i o 20:00 codziennie „Electronic beats Dance chart” na 4fun Dance. Za chwilę będzie tam robił wywiady z gwiazdami muzycznymi.

Hobbystycznie od 15 lat aktor i prezenter jest również raperem freestyle. Wkrótce premierę będzie miał jego pierwszy teledysk.

Czuje się doskonale jako raper i chciałby pójść w tym kierunku – mówi Amin.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>