www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bartek Topa z nagrodą Fundacji Synapsis!

We wtorek Fundacja Synapsis zajmująca się autyzmem, wręczyła nagrody osobom i firmom, które pomogły dzieciom chorym na autyzm.

Martynkę – statuetkę przedstawiającą dziecko ze smutną twarzą otrzymał m.in. Bartłomiej Topa za uczestnictwo w  głośnej kampanii „Autyzm – całe moje życie„.

Przypomnijmy. Początkiem akcji był udział aktora w programie śniadaniowym, w którym Bartek zachowywał się dziwnie. W ciągu kolejnych dni do sieci trafiły amatorskie filmy nagrywane aparatem telefonicznym, na których widać aktora zachowującego się nietypowo w różnych miejscach i sytuacjach np. w metrze czy restauracji. Akcja była zachowana w absolutnej tajemnicy, nawet media nic o niej nie wiedziały. Internauci i dziennikarze szeroko komentowali zachowanie aktora.

Po kilku dniach do sieci trafił finalny spot wyjaśniający zachowanie aktora. – Dla mnie to było zadanie aktorskie, a dla wielu ludzi to codzienność, z którą muszą się zmagać. Dowiedz się więcej o autyzmie i wesprzyj fundację Synapsis – mówił aktor w spocie kampanii.

Czytaj także:
>> Bartosz Topa nie ma problemów z alkoholem


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>