www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bartek Kasprzykowski wygrywa czwartą edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Stało się! Mamy zwycięzcę czwartej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Został nim Bartek Kasprzykowski, który w finale wystąpił jako ciemnoskóry amerykański muzyk jazzowy, Nat King Cole.


Bartek fantastycznie odtworzył jego ciepłą barwę głosu. Balladą “When I fall in Love” skradł serca wszystkich. Nagrodę w wysokości 100 000 zł już po raz trzeci przeznaczył Szkole Otwartych Serc z Malborka.

Żal mi, że to już koniec – przyznaje Bartek. Teraz wszyscy, tak jak się tutaj poznaliśmy i zakochaliśmy w sobie jako zespół, teraz będziemy musieli się szukać z większym trudem. Już nie będzie tej hali, nie będzie tych prób (…) ale mam nadzieję, że jeszcze coś wspólnie zrobimy – przyznał.

Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzą, że “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to niezwykły program, w którym nikt nie przegrywa. Tu nie ma niezdrowej rywalizacji. Wszyscy grają do jednej bramki, a nagroda przeznaczana jest na szczytny cel.

Razem z Bartkiem na scenie pojawili się jak co tydzień Zosia Zborowska jako Gene Kelly, Monika Dryl jako Amy Winehouse, Michał Kwiatkowski jako Elton John. Natalia Szroeder i Michał Grobelny wspólnie wykonali „Dumkę na dwa serca” Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka, a Kasia Glinka i Krzysiek Respondek wcielili się w Kylie Minogue i Robbiego Williamsa i zaśpiewali utwór “Kids”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>