www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bartek jest zazdrosny o Natalię Lesz!

Uczucie jakie połączyło aktorów od początku nie było usłane różami. Teraz do licznych przeciwności, jakie kochankowie muszą pokonać trzeba dodać jeszcze jedną: zazdrość!

Gdy Natalia Lesz pochwaliła się swojemu ukochanemu, Bartkowi Głogowskiemu, że dostała rolę w serialu „Pierwsza miłość” aktor najpierw szczerze się ucieszył. Ale gdy zapoznał się ze szczegółami nowej pracy Natalii, mina mu zrzedła. Nie poszło o wielką gażę, ani o zawiść za lepsze role, jakie ma Natalia. W czym więc tkwi problem? Serialowym partnerem aktorki ma być… superprzystojny Marcin Krajewski! Artyści spotkali się już na planie serialu „Tancerze”, plotkowano wtedy nawet, że parę połączył ognisty romans… Co na to Głogowski?

– Bartek musi czuć się zagrożony tym, że Natalia znów zagra z Marcinem, którym była kiedyś zafascynowana – zdradza znajomy pary w rozmowie z „Na żywo”. – Nie jest tajemnicą, że związek Natalii i Bartka nie należy do najłatwiejszych. Ona musiała się pogodzić z tym, że ukochany ma dziecko z inną kobietą. On miał opory, by wiązać się z córką milionera. Sam nie należy do osób zamożnych. Jeździł starym autem, a jego ukochana wozem za kilkaset tysięcy zł.

Oprócz kompleksów związanych z pieniędzmi, Bartek Głogowski będzie jeszcze musiał opanować swoją zazdrość. Czy uda mu się ta sztuka?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>