www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bachleda-Curuś wraca do Polski!

Jaki wpływ na tę decyzje mają ostatnie plotki o jej rozstaniu z Colinem Farrellem?

Na razie trudno powiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w związku Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem.

Ostatnio prasa nie daje im spokoju i ciągle publikuje nowe fakty dotyczące ich rozstania. Jednak wiele informacji przeczy sobie nawzajem, a sama Bachleda-Curuś i jej rodzina w Polsce nie chcą komentować całej tej sprawy. Podobno nie ma nawet mowy o wydaniu oświadczenia w tej sprawie, jak to już przywykliśmy w przypadku naszych rodzimych gwiazd.

Ale pewne jest jedno –  wiosną przyszłego roku Alicja Bachleda-Curuś wraca do kraju razem ze swoim małym synkiem Henry’m. Polska menadżerka Alicji, Monika Kaczmarek zdradziła w rozmowie z Super Expressem:

Właśnie jesteśmy w trakcie podpisywania umów. I mogę zdradzić jedynie tyle, że w przyszłym roku Alicja wystąpi w dwóch polskich produkcjach. Jeden z tych filmów fabularnych będzie produkcją międzynarodową.

Jak widać, powrót do Polski powodowany jest na razie względami czysto zawodowymi. Czy ma też związek z ewentualnym kryzysem miłości Ali z Colinem pewnie przekonamy się już za rok. W końcu Colin Farrell, światowy gwiazdor, od niedawna kochający ojciec małego Henry’ego będzie pewnie chciał odwiedzać swojego synka w Polsce.

BACHLEDA_CURUŚ_ALICJA

Bachleda_Curu?_AlicjaWpisz komentarz

  1. 24 października 2010 06:15

    Tweets that mention Bachleda-Curuś wraca do Polski! | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Bachleda-Curuś wraca do Polski! http://bit.ly/brCGmO #foto […]

Podobne posty:

/* */?>