www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bachleda-Curuś nie miała zamiaru wystąpić w drugiej edycji „X Factora”!

Plotki o jej żądaniach okazały się wymyślone. Tabloidy sugerowały, że Alicja chciała otrzymać od TVN wynagrodzenie w wysokości 150 tysięcy złotych. Okazało się, że między aktorką a stacją nie doszło nawet do żadnych rozmów.

„Nikt z produkcji „X Factora” ani też ze stacji TVN nie rozmawiał z nami na temat ponownego udziału Alicji w tym programie, bo po pierwsze, z tego co nam wiadomo, nie jest zasadą tego formatu, by w każdej edycji była ta sama osoba zapraszana przez jurora do domu jurorskiego, a po drugie Alicja, jeśli chodzi o jej zajętości w Los Angeles i w Polsce kompletnie nie brała pod uwagę ponownego występu w tym programie. Tym bardziej insynuowanie wysokości stawek jest nie na miejscu i pragnę oświadczyć, że nigdy nie były prowadzone tego typu rozmowy, a zwłaszcza o stawkach takiej wielkości, które są całkowicie zmyślone. Jest to bardzo krzywdzące dla Alicji i godzące w jej dobre imię oraz interesy” – powiedziała jej menedżerka „Plejadzie”.

Nie wiadomo, kto tak zapalczywie dba o zrujnowanie dobrego imienia Alicji. Stale powstają plotki na temat jej gwiazdorzenia. Okazują się oczywiście nieprawdziwe. Czyżby ktoś jej zazdrościł?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>