www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bachleda-Curuś dostanie 100 tysięcy za X-Factor!?

Już wiecie dlaczego tak wielu marzy by zostać „gwiazdą”?

Sława i pieniądze. To jedne z dużych przyjemności, na jakie mogą sobie pozwalać piękni i popularni. Oczywiście są też cienie sławy, ale dzisiaj mówimy o plusach. I tak Alicja Bachleda-Curuś, która po romansie z Colinem Farrellem już na stałe wryła się w świat hollywoodzki (mają synka Henry’ego) udowadnia, jak Polak potrafi zarabiać na poziomie światowych gwiazd. Fakt napisał o angażu, jaki dostała aktorka w polskiej edycji programu X- Factor:

Nasza eksportowa gwiazda będzie pomagała Kubie Wojewódzkiemu (48 l.) w tak zwanym domu jurorskim – czyli miejscu, gdzie do walki o finał będą przygotowywani półfinaliści  programu. Jak twierdzą nasze źródła, za zaszczycenie swoją obecnością jurorskiego domu i konsultacje oraz pomoc Wojewódzkiemu, Alicja zainkasuje równe 100 000 złotych. Zdjęcia z udziałem Ali zostały już nakręcone, zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.

Jeden odcinek i 100 tysięcy. Proste?

Ciekawe, jak musi się czuć Maja Sablewska, która w tym samym programie zasiada w jedynym z foteli jurorskich, a jak niesie wieść sieciowa za jeden odcinek dostaje … jedyne 10 tysięcy.

bachleda_curus_alicja

sablewska_maja

sablewska_maja

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>