www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Awantura Top Modelek!

Anja Rubik i Joanna Krupa, najsłynniejsze polskie modelki ostro się pokłóciły! O co poszło?

Dzieli je wiele: wiek, uroda, sylwetka, sposób budowania kariery. Teraz wiadomo tez, że Joanna Krupa różni się od swojej koleżanki po fachu Anji Rubik również w kwestii futer!

Cała afera wybuchła po wypowiedziach Anji Rubik w programie „Dzień Dobry TVN”. Top modelka namawiała do… kupowania naturalnych futer:
– Jeśli ktoś zdecyduje się na futro naturalne, to namawiam do kupienia tego futra z bardzo dobrej firmy. Znane domy mody kupują futra od uczciwych hodowców, którzy dobrze traktują zwierzęta. Tanie futra pochodzą z Chin, gdzie zwierzęta są źle traktowane i bardzo cierpią – mówiła w programie Anja.

Joanna Krupa, która od lat walczy o prawa zwierząt, mało nie zemdlała słysząc te słowa od najlepiej zarabiającej polskiej modelki. Dżoana” nie czekała długo z ripostą: „Anka Rubik powinna mniej się przejmować tym, co ma na sobie, a zamiast tego wykorzystać swój międzynarodowy sukces do zrobienia czegoś dobrego. Zamiast promować mordowanie zwierząt na futra, niech weźmie przykład z ludzi, którzy robią dobre rzeczy z serca, żeby pomóc innym” – napisała na swoim profilu modelka.

Tylko czy Anja Rubik weźmie sobie słowa starszej koleżanki do serca?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>