www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Awans na prostytutkę?

Wcześniej rozbierane sesje, lans z małpką, pokazywanie „conieco” na premierze, a teraz rola prostytutki w filmie. Awans?

Agnieszka Orzechowska, okrzyknięta polską Angeliną Jolie, która od samego początku pojawienia się w polskim showbusinessie, wzbudza wiele kontrowersji takich jak konflikt z Dodą, czy romanse z polskimi gwiazdorami, zgodziła się zagrać w filmie „Droga Potępienia”.
„Droga Potępienia” (wcześniej pod roboczym tytułem „Męka”), to 30-to minutowy horror. Scenariusz opowiada historię młodej dziewczyny uwięzionej w opuszczonym szpitalu, która nękana jest przez ducha jeżdżącego na wózku inwalidzkim. Jak zapowiadają twórcy, film naszpikowany jest od pierwszych minut ogromną dawką emocji. Mnóstwo scen mrożących krew w żyłach, efekty specjalne, popisy kaskaderskie – to tylko niektóre atrakcje, które „wgniotą” widza w fotel.

Agnieszka na potrzeby filmu ma przefarbować włosy na brąz, gdyż chcą ją ucharakteryzować w stu procentach na Angelinę Jolie, wzorując się na zdjęciach hollywoodzkiej gwiazdy.

Ciekawostką jest fakt, że pieniądze na film zbierane są… przez internet. Tak więc największą przeszkodą w sfinalizowaniu polskiego horroru jest jak zwykle kasa. Kto chce pomóc, może wesprzeć inicjatywę na stronie http://www.drogapotepienia.pl/

orzechowska_agnieszka

orzechowska_agnieszka


Wpisz komentarz

 1. 6 marca 2011 08:43

  olek:

  po co tyle szumu wokół filmu który i tak nigdy nie powstanie bo się nie uda zdobyć pieniędzy ?

  Zresztą jeśli jakimś cudem „udałoby się” zrealizować to i tak wyjdzie szmira tak jak reszta polskich pseudo horrorow

  PS: Lepiej po cichu realizować takie pomysły i ewentualnie mile zaskoczyć niz odrazu skazywac sie na pogarde

 2. 6 marca 2011 12:50

  topmodel:

  Właśnie o to chodzi żeby wspierać młodych artystów i kogoś kto ma awangardowe pomysły. Przecież Polskie kino to dramat. Promowane są tylko komedie romantyczne tak głupie i nudne, żę aż wstyd.

 3. 6 marca 2011 18:24

  magddalena:

  To nie jest promowanie tylko robienie cyrku z ktorego nic nie wyjdzie.

  ” Agnieszka na potrzeby filmu ma przefarbować włosy na brąz, gdyż chcą ją ucharakteryzować w stu procentach na Angelinę Jolie, wzorując się na zdjęciach hollywoodzkiej gwiazdy. ”

  Czy polaczki nie moga bys soba tylko musza sie na kogos charakteryzowac ? istne pajacowanie

 4. 7 marca 2011 17:14

  Anka:

  Jeśli ten film faktycznie ma taki zajebisty scenariusz, to powinni się bić o niego żeby go zrealizować. Takie pieniądze lepiej przeznaczyć na potrzebujących, a nie jakąś pseudo – produkcję.

Podobne posty:

/* */?>