www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Autografy gwiazd

Kolekcjonowanie autografów znanych osobistości nie jest zwyczajnym hobby.  To prawdziwa pasja, która z czasem może stać się również niezłym biznesem!

Prawdziwi fani dla podpisu gwiazdy na zdjęciu, plakacie, kartce wyrwanej z zeszytu czy w specjalnym notesie zbieracza są w stanie zrobić niemal wszystko. Podróżują za swoimi idolami, wyczekują pod garderobą, hotelem, pojawiają się na zlotach.

Czasami zdobyć autograf jest niezwykle łatwo – są celebryci, którzy ochoczo podpisują się wszędzie, każdemu, o każdej porze i w każdym miejscu, np. na biustach fanek. Niektórzy „produkują” już gotowe, wydrukowane autografy. Zdobycie innych z kolei graniczy niemal z cudem.

To właśnie te należące do rzadkości białe kruki często pojawiają się na aukcjach i mogą właścicielowi przynieść krocie! Jak autograf Elvisa Presleya, Johna Lennona czy Marylin Monroe.

A nasze gwiazdy? Popatrzcie kto i gdzie się podpisuje.


Wpisz komentarz

  1. 22 września 2012 06:01

    Diogenes:

    Gratulacje dla zwycięzcf3w i wyrf3żnionych Biorę udział w rf3żnych konkursach. W Waszym peziwsry raz. Patrząc na te zdjęcia wygrane , wyrf3żnione to są dla mnie arcydzieła ( trochę przesadzam z nazwą ) Jestem zadowolony ze brałem udział w takim konkursie pomimo że moja fotka jest tam gdzieś daleko że jej nie widać. Gratulacje dla organizatorf3w nie musicie się wstydzić za ten Konkurs

Podobne posty:

/* */?>