www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Auta2 w 3D i 2D! – wideo

Już 29 czerwca, w środę, do kin trafi druga część „Aut” – uwielbianego przez widzów młodszych i starszych przeboju z wytwórni Disney/Pixar.

Reżyser John Lasseter włożył w ten film całą swoją motoryzacyjną pasję, która towarzyszy mu od dzieciństwa. Jego ojciec pracował jako dealer Chevroleta w Whittier, w Kalifornii. Mały John uwielbiał przebywać u niego pracy, a gdy skończył 16 lat, był tam „chłopakiem do wszystkiego”.

– Dorastałem w Południowej Kalifornii, w miłości do samochodów, w specyficznej, związanej z nimi kulturze – tłumaczył. I dodawał: – Chciałem oddać także atmosferę miasteczka, w którym mieszkałem. Pokochałem też postaci, które stworzyłem – ich wzajemne przywiązanie do siebie. W „Autach 2” zobaczymy znanych już nam doskonale bohaterów.

W rolę ambitnego samochodu wyścigowego Zygzaka McQueena, w polskiej wersji językowej, wciela się ponownie Piotr Adamczyk, a jako jego wierny przyjaciel Złomek pojawia się Witold Pyrkosz. Usłyszymy także głosy Piotra Fronczewskiego, Agnieszki Dygant, Doroty Segdy i wielu innych znakomitych aktorów.

Film zrealizowany został w technice 3D, ale dla najmłodszych widzów, w każdym kinie, które będzie grało film, będzie dostępna także kopia 2D!

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>