www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Auta 2 numerem 1!

Z piskiem opon i ogromną szybkością ruszyły w polskich kinach „Auta 2”. Zygzak McQueen i jego kompani pojawili się na ekranach w środę 29 czerwca i do niedzieli ściągnęli do kin 362 014 widzów!

foto: Film Forum

Tylko w weekend, wg boxoffice.pl, film zobaczyło blisko ćwierć miliona osób (dokładnie 246 309). Na razie trudno powiedzieć, gdzie dla tego tytułu znajduje się linia mety…

O genezie „Aut 2” tak opowiadał główny twórca filmu John Lasseter: – O kontynuacji zaczęliśmy myśleć tuż po zakończeniu realizacji pierwszej części. Przygotowaliśmy sekwencję, w której Zygzak zabiera Sally na pierwszą randkę do… kina samochodowego. Doszedłem do wniosku, że będzie to film szpiegowski, a jego bohaterem uczynimy superagenta Seana McMissiona. Jestem wielkim wielbicielem szpiegowskich seriali i filmów. Wychowałem się na serialu „The Man from U.N.C.L.E.”. Oglądam z moimi pięcioma synami tego rodzaju produkcje bardzo często. Cykl o Bourne’ie zaliczyliśmy już dziesiątki razy! Tak więc, chociaż ostatecznie pierwsza randka wyglądała całkiem inaczej, zapamiętałem dobrze pomysł z filmem i McMissionem. Byłem przekonany, że tkwi w nim duży potencjał.

Wyniki najnowszego projektu ze studia Disney/Pixar, pokazywanego w 3D i 2D, w pełni potwierdzają tę opinię, nie tylko w Polsce!

aka

Galeria gwiazd na polskim pokazie filmu:


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>