www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Artur Żmijewski zdradza sekret udanego związku

Jego związek trwa już 30 lat! Jak on to robi?

foto: mwmedia

Artur Żmijewski już od 30 lat jest ze swoją żoną, Pauliną. Parę szczęśliwie omijają kryzysy, afery, romanse… Okazuje się, że serialowy „Ojciec Mateusz” ma receptę na udane małżeństwo. Według aktora, najważniejszą sprawą są rozmowy.

Nie można ze sobą walczyć. Musimy sobie mówić prawdę- mówić, co nas boli. Wtedy jest łatwiej. Dzięki temu nie narastają nieporozumienia. Moim zdaniem, kiedy traci się szczerość w związku, jest to pierwszy moment, gdy zaczyna się równia pochyła – ostrzega aktor na łamach „Show”.

Artur Żmijewski ma też inne cenne rady.

Ważne też, żeby zostawić sobie pewien zakres, własną przestrzeń. Nie trzeba ingerować w całe życie partnera. Nie wolno próbować nad nim zapanować. Mam wrażenie, że to się jeszcze nikomu nie udało. A jeśli tak, oznacza to zniewolenie jednej ze stron. Wydaje mi się, że pozostawienie tej przestrzeni jest jedyną możliwością życia z drugim człowiekiem. Oczywiście jest też kwestia pewnej odpowiedzialności, którą się ma albo której się nie ma. Możemy, będąc w związku, kimś się zafascynować, ale to nie powinno nic znaczyć. Bo przecież skoro kiedyś dokonaliśmy świadomego wyboru i zdecydowaliśmy się na małżeństwo, powinniśmy w tej decyzji trwać  – mówi Artur Żmijewski.

I chyba coś w tym jest- małżeństwo aktora, jako nieliczne w show- biznesie, uchodzi za wyjątkowo udane!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>