www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Artur Rojek odchodzi z Myslovitz!

Zespół Myslovitz kończy działalność w obecnym składzie. Wszystko za sprawą odejścia wokalisty Artura Rojka. Choć było to przewidywalne, zostało oficjalnie potwierdzone przez grupę.


„Zespół Myslovitz w składzie Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor oświadcza zgodnie, że postanowił zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie” -napisano w oświadczeniu na stronie zespołu. „Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor będą występować dalej pod nazwą MYSLOVITZ z nowym wokalistą.
Artur Rojek będzie kontynuował działalność indywidualnie z innymi muzykami” – czytamy.

„Wszystkich fanów zapraszamy na koncerty w nowych odsłonach. Dalej będziemy dla Was tworzyć i grać. Obiecujemy nie zawieść Was w przyszłej działalności” – przekonują muzycy.

Jak podaje Gazeta.pl sam Rojek wydał odrębne oświadczenie. „Jestem za to wdzięczny losowi i wszystkim, którzy byli obok mnie przeżywając ten czas i współtworząc ten zespół ze mną. Po 20 latach postanowiliśmy się jednak rozstać.
Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom. Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim współpracownikom oraz fanom za ostatnie 20 lat” – oświadczył.


Wpisz komentarz

  1. 5 lutego 2013 20:37

    Ziomus777:

    Coś mi mówi, że to początek końca Rojka… „Miałeś chamie złoty róg” 🙂

Podobne posty:

/* */?>