www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Arciuch i Kasprzykowski wypowiadają wojnę paparazzi!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mają dość nagonki, jaką urządzili na nich paparazzi. I zapowiadają, że będą walczyć o swoje prawa!

Wygrali już dwa procesy z poczytnym tabloidem, który naruszył ich godność. Jednak aktorska para procesuje się po raz trzeci!

W pewnym momencie moja prywatność została zgwałcona – mówiła oburzona Tamara Arciuch w „Pytaniu na śniadanie”. – Wytoczenie procesu wynikało z poczucia bezradności.

Aktorka od dawna była łakomym kąskiem dla fotoreporterów:
Paparazzi wisieli na płocie mojego domu, nie mogłam nawet wyjść z dzieckiem na spacer. Gdy urodziłam drugie dziecko, próbowali wtargnąć do szpitala.

Równie emocjonalnie do tej sprawy podchodzi partner Tamary, Bartek Kasprzykowski:
Po publikacji jakiejś plotki, kłamstwa na nasz temat wchodziłem na portal plotkarski czytałem to i trafiałem na komentarze zamieszczone przez anonimowych ludzi pod artykułem. Dotyczyły mnie, nas obojga, Tamary. Przez kilka dni trząsłem się: jak można tak oceniać drugiego człowieka?

Aktor przyznaje jednak, że w przeciwieństwie do swojej partnerki nadal śledzi, co nowego krąży na ich temat w internecie, „żeby być na bieżąco w kontekście procesu”.

Tamara Arciuch zauważyła jednak, że zainteresowanie, jakie kiedyś budzili, słabnie i fotoreporterzy już tak bardzo ich nie prześladują:
Przestaliśmy być sensacją. A może też nie chcą naszych zdjęć, bo wydaje mi się, że ten proces coś dał – mówi podbudowana aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>