www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Apel Evy Minge do rodziców Magdy Welc

Projektantka martwi się o los wygranych przez Magdę Welc w finale Mam Talent, 300 tysięcy złotych.

Magda Welc, jeszcze w półfinale mówiła, że jeśli wygrałaby program, jej marzeniem byłoby kupić dom, dla całej rodziny. Dziewczynka pochodzi z małej miejscowości. Teraz w finale, przed ogłoszeniem wyników, po ponownym pytaniu prowadzącego Szymona Hołowni, czy jeśli wygra kupi dom dla rodziny, ta jedenastolatka powiedziała, że tak, ale dodała, że dla siebie kupi skrzypce, bo właśnie zaczęła się uczyć na nich grać.

Widać, dla niej i jej rodziny ta wygrana to wielkie szczęście i „wielki los na loterii”.

Eva Minge, nasza rodzima projektantka na swoim profilu na Facebooku zamartwia się o wygrane przez dziewczynkę pieniądze. Plotek cytuje wpis gwiazdy świata mody.

Obejrzałam młodą gwiazdkę zwyciężczynię „mam talent”...ma niezaprzeczalnie ale zmartwiło mnie, że poza skrzypcami przeznaczy wygraną na pomoc rodzicom w wybudowaniu domu…APEL DO RODZICÓW: mała ma dopiero 11lat…przyda się na edukację,psychologa i mądry mur od kusicieli na zmarnowanie jej talentu…a tych będzie wielu…….i każdy złotousty….no nie wiem czy to dobrze ,ze tak młoda….ale talent ma!!!!!!

Jak sądzicie, czy Minge powinna komentować w ogóle tę sprawę? W końcu to jak i na co zostaną przeznaczone pieniądze wygrane przez Magdę w Mam talent są sprawą jej i jej rodziny. Czy osoba, która nie może narzekać na poczucie bezpieczeństwa w kwestiach finansowych może krytykować ich intencje?

welc_magda_rodzice

prokop_marcin_hołownia_szymon_welc_magda

welc_magda


Wpisz komentarz

  1. 29 listopada 2010 19:30

    gość:

    Odezwała się szmatławiec żerujący na ludziach, a jakie Ty masz prawo pisać i grzebać w cudzej prywatności i życiu?

  2. 3 grudnia 2010 22:43

    Titka:

    Ewka zajmij sie swoim życiem!!! Skoro dziewczynka marzy by kupić dom swojej rodzinie to najwidoczniej jest im to potrzebne. Ludzie skromni, więc napewno gdzieś mają luksusy!!! Chcą poprostu żyć lepiej niż dotychczas. A Madzia jakże jest wspaniale wychowana, że tak myśli o swoich bliskich:))) wspaniałe dziecko! Jak Minge tak się zamartwia to niech im kupi dom( ma kasy jak lodu!!!) i wtedy wygrana bedzie przeznaczona na rozwoj małej. Jaka ona jest żałosna…

Podobne posty:

/* */?>