www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Antoni Pawlicki wciąż „pakuje” na siłowni!

Rola Maćka z „Big Love” odmieniła nie tylko stan jego konta, ale też i jego figurę. Czy dlatego Antoni Pawlicki nadal chce wyglądać jak „ciacho”?

Mimo, że nigdy nie gwiazdorzył, Antoni Pawlicki już od dawna mógł cieszyć się popularnością wśród młodych fanek. Aktor nie raz udowodnił, że dla roli zrobi wiele, by zmienić swój wygląd. Ostatnio zmienił się do roli Maćka w filmie „Big Love”

– Chcieliśmy, aby „Big love” był bardzo atrakcyjny wizualnie. Pokazywał pięknych ludzi. Dlatego trzy miesiące przed rozpoczęciem zdjęć zatrudniono trenera, który nie tylko rozpisał mi zajęcia, ale także opracował mi specjalną dietę – mówi aktor w wywiadzie dla „Show”.

Ale choć film już dawno trafił do kin, rola „macho” tak bardzo przypadła Pawlickiemu do gustu, że aktor nadal zatrudnia osobistego trenera.

– Jestem zadowolony z efektów. Zawsze byłem chuderlakiem, nigdy nie uprawiałem regularnie sportu, a tu nagle zaaplikowałem sobie taki wycieńczający trening. Po zakończeniu zdjęć sam zacząłem opłacać trenera.

Wiadomo, w show biznesie opłaca się być sexy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>