www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Antek Królikowski obraził Janka Melę!

Młody aktor nie popisał się na konferencji TVP…

 

Wybryki Antka Królikowskiego komentuje cała Polska. Czasem jest strasznie (jak wtedy, gdy wdał się w pyskówkę z funkcjonariuszami policji), innym razem śmiesznie (wtedy gdy chwiejąc się na nogach wyznał miłość Maryli Rodowicz). Tym razem jednak celebryta mocno przegiął. Obraził bowiem… Janka Melę.

Jak do tego doszło? Dziś odbyła się konferencja nowego show telewizyjnej Dwójki – „SuperSTARcie”. Program będą prowadzić Marika oraz Antek Królikowski. Wokalistka radziła sobie świetnie w roli gospodyni konferencji – w końcu Marika ma już doświadczenie zdobyte w „The Voice of Poland”. Antek mając przy swoim boku wyluzowaną profesjonalistkę starał się ze wszystkich sił zwrócić na siebie uwagę. Wychodziło mu kiepsko, aż do chwili, gdy wymyślił „śmieszny” jego zdaniem żart.

Wiadomo, teraz w modzie w różnych programach rozrywkowych są ubytki fizyczne, ale u nas wszystko w komplecie – powiedział aktor.

Królikowski nawiązywał chyba do udziału w „Tańcu z gwiazdami” niepełnosprawnego Jana Meli. Goście konferencji szybko zrozumieli aluzję, bo wcale nie było im do śmiechu. Sytuację próbowała opanować Marika, zręcznie zmieniając temat, ale niesmak pozostał…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>