www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anny dla Anny Dymnej

Masz ochotę na oryginalną biżuterię? Zdjęcia z sesji „Anny dla Anny Dymnej”? A może na limitowane poduszki od Michała Bajora z ręcznie wyszywanymi fragmentami jego wierszy?

Wszystkie te przedmioty można wylicytować w kolejnej aukcji prowadzonej przez Wirtualną Polskę na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Aukcja realizowana będzie do 8 grudnia pod adresem annydlaanny.wp.pl. Tym razem podczas licytacji użytkownicy mogą powalczyć o zdjęcia ze specjalnej sesji zdjęciowej. Uczestniczyły w niej: Anna Dymna, Anna Dereszowska, Anna Maruszeczko, Anna Guzik, Anna Korcz, Anna Samusionek oraz Anna Mirska-Perry (zdjęcia z sesji prezentowaliśmy tutaj).

Oprócz zdjęć z sesji, na aukcji wystawionych jest 10 poduszek od Michała Bajora z wyszytymi fragmentami jego poezji, a także nowoczesna biżuteria o interesującym wzornictwie: naszyjniki, kolczyki, bransoletki, gadżety do telefonu (zawieszki) czy spinki do koszul.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc Kasi Wolińskiej i Amandzie Kępińskiej. Kasia od urodzenia choruje na Zespół Jadassohna. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wsparcia na kupno mieszkania w Warszawie, dzięki któremu będzie mogła kontynuować leczenie i rehabilitację. Na ten cel potrzebne jest ok. 80 tys. zł. Amanda urodziła się z wadą rąk. Brakuje jej sześciu palców. Przeszła kilka operacji. Potrzebuje protez, które kosztują ok. 60 tys. zł.

Piąta edycja Wielkiej Gali Anny dla Anny Dymnej odbędzie się 13 grudnia w Warszawie. Jej celem jest, jak zwykle, wsparcie podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

aka

Dymna_Anna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>