www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Wiśniewska przeczy sama sobie

Trzecia żona Michała Wiśniewskiego, Anna, która jest jeszcze jego żoną, ale jak wiemy rozwód jest tylko kwestią czasu, znowu gościła w telewizji by poopowiadać o swoim nieudanym małżeństwie.

W programie Miedzy kuchnią a salonem, Anna Wiśniewska mówiła, o trudach życia z Michałem. O tym, jak bardzo ich życiem interesowały się media: Opcja, że kamera jest w mojej pomidorówce, nie bardzo mi odpowiada – powiedziała Wiśniewska i zaprzeczyła temu, o co się ją oskarża, że na rozstaniu z Michałem chce zdobyć popularność.
Anna kiedyś Świątczak zaprzeczyła temu: Nie sfotografuję się na okładce milcząca i ze łzą w oku, aby to sprzedać.
No dobrze. To w takim razie, po co biega od telewizji do telewizji i opowiadając o tym, jak bardzo żałuje każdej chwili z małżeństwa z Michałem, jednocześnie zaprzeczając, jakoby go oczerniała, mówi też, że nie sprzeda się z łzą w oku na okładce.
A łzy w programie Kobieta Cafe podczas rozmowy z Pauliną Młynarską? Teraz ta wizyta w Między kuchnią a salonem? Co będzie następne? Dzień dobry TVN czy Pytanie na śniadanie?
Może to błędna obserwacja, ale przed rozstaniem nigdy wcześniej tak często Ania nie bywała w tego typu programach i nie opowiadała o swoich problemach. Co o tym sądzicie?

WIŚNIEWSKA_ANNA

wisniewska_swiatczak_anna

Wiśniewska_Anna_Wiśniewski_Michał

wisniewska_swiatczak_anna


Wpisz komentarz

  1. 16 listopada 2010 12:27

    Tweets that mention Anna Wiśniewska przeczy sama sobie | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Anna Wiśniewska przeczy sama sobie http://bit.ly/ciUJ8T #foto […]

  2. 16 listopada 2010 18:43

    LadyVader:

    Co sądzimy? A więc sądzimy, że to nie jest Ani chęć wykreowania siebie na rozwodzie z Michałem, a chęć mediów do zmuszania jej do wypowiadania się na ten temat. Jeśli chodzi o program „Między kuchnią a salonem”, to Ania przyszła tam z UTWOREM, a to, że prowadząca w bezczelny sposób zmusiła ją do rozmowy o Michale… Chwyt poniżej pasa i tyle.

Podobne posty:

/* */?>