www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Wendzikowska odmówiła Russelowi Crowe!

Śliczna aktorka i dziennikarka Dzień Dobry TVN poznała już chyba większość amerykańskich gwiazd i ma swoich ulubieńców oraz osoby, z którymi nie lubi rozmawiać.

Jak przyznała w programie TV Puls „W blasku fleszy”, najmilej wspomina wywiad z Susan Sarandon, najgorzej z Robertem de Niro. Z kolei niespełnionym marzeniem jest rozmowa z Bradem Pittem, zwłaszcza, że z Angeliną Jolie udało się jej spotkać już dwukrotnie.

Przyznacie, że wśród takich nazwisk może się zakręcić w głowie i aż trudno nie skorzystać z okazji do nawiązania bliższych relacji z gwiazdami czy zadbać o swoją karierę. Jednak Anna Wendzikowska twierdzi, że nie jest tym zainteresowana, a jakiekolwiek relacje pozazawodowe odpadają, bo od dawna jest związana uczuciowo i nie zamierza tego zmieniać. Nawet dla takiej gwiazdy jak Russel Crowe!!

„Miałam okazję przeprowadzić wywiad z Russelem. Po wyjściu z hotelu wpadliśmy na siebie na ulicy. Jego menedżer podszedł do mnie i przekazał mi zaproszenie na kolację. Było mi bardzo miło, ale podziękowałam i grzecznie odmówiłam” – mówi Anna Wendzikowska.

Patrząc na zdjęcia Anny wcale nie dziwimy się Russelowi!

Całość rozmowy już 2 czerwca w programie „W blasku fleszy”, TV Puls

aka

wendzikowska_anna

wendzikowska_anna

wendzikowska_anna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>