www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Wendzikowska: „Kretynką nie jestem!”

Aktorka ma za sobą parę nieudanych związków i małżeństwo. Nic dziwnego, że może uchodzić za eksperta w tematach damsko- męskich…

Od kilku miesięcy jej serce jest już zajęte, jednak piękna celebrytka sama przyznaje, że „twarda z niej sztuka”. Żeby zdobyć faceta, Anna Wendzikowska stosuje bowiem sztuczki, jakie mało której pani przyszłyby do głowy.

– Na początku znajomości ja prezentuję wszystkie swoje wady, żeby mężczyzna mógł ocenić, czy ze mną wytrzyma, czy nie  – wyznała gwiazdka w programie „DD TVN”.  Dlaczego Wendzikowska stosuje taką taktykę?

– Początek to jest ten moment, kiedy można oddzielić ziarna od plew. Daję sobie szansę, by ocenić sytuację na trzeźwo, bo potem, jak się zakochuję, to zakładam różowe okulary i usprawiedliwiam postępowanie mojego faceta – tłumaczy aktorka. Jednak Anna Wendzikowska w pierwszym etapie związku nie skupia się tylko na swoim zachowaniu, ale patrzy na ręce swojego adoratora.

– Nie jestem kompletną kretynką, nie słucham tylko tego, co on do mnie mówi, tylko patrzę, co on robi, mamy wspólnych znajomych, więc rozmawiam z nimi – mówi Ania Wendziwkowska.

Bez względu na to, czy ta taktyka odnosi skutek czy nie, my wierzymy, że Ania, pokazując swoje wady, wie, co robi. Przecież nie jest kretynką…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>