www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Czy Anna Przybylska sprawdzi się w teatrze?

Nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej, a jednak wciąż jest rozchwytywaną aktorką, która gra u boku najlepszych. Czy Ania Przybylska zaprezentuje swój talent przed teatralną publicznością?

Ania Przybylska zbiera pochwały za rolę Nataszy w filmie „Sęp„. Wypowiadając się o niej, swojego entuzjazmu nie krył Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin, czyli twórcy teatru „6. Piętro„:

– To samorodny talent. Jest nie tylko uzdolniona, naturalna i czuje kamerę, lecz także ma w sobie prawdę ważną na ekranie, jej ciało po prostu nie kłamie- uważa Korin na łamach magazynu „Flesz”. Według reżysera Przybylska ma jeszcze jeden atut: nie gwiazdorzy:
– Dopiero po paru dniach dowiedziałem się, że Ania kręciła film z dzieckiem przy piersi– uważa Korin- Nie dała nic po sobie poznać. Była jak zawsze sumienna i zdyscyplinowana. Nie narzekała, nie prosiła o przywileje i specjalne traktowanie na planie, bo jest z dzieckiem. To niezwykle rzadkie u gwiazd.

Nic dziwnego, że zauroczony aktorką reżyser oraz Michał Żebrowski już szykują dla Ani niespodziankę: obaj panowie chcą ją zaprosić do współpracy do swojego teatru:
– Być może będzie to monodram, ale nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji. Nie wyobrażam sobie, by Ania nie spróbowała sił w teatrze. Wcześniej czy później u nas wystąpi.- mówi z przekonaniem Eugeniusz Korin.

W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że teatr ją pociąga, ale… ponieważ Ania mieszka z rodziną w Gdyni, w grę wchodzić może tylko Teatr Wybrzeże. Czy warszawska scena Michała Żebrowskiego skusi gwiazdę do zaprezentowania swojego talentu ” na żywo”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>