www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Prus zagra w amerykańskiej produkcji!

Zagrać w amerykańskiej produkcji w Hollywood to marzenie każdej aktorki. Anna Prus może zaliczyć się do tych szczęśliwych. Okazało się, że kilka dni temu rozstrzygnięto casting do filmu „Operation Redemption”, gdzie zagra główną rolę. Nie wcieli się w postać Polki tylko Amerykanki. – W związku z tym będę miała za chwile zajęcia z native speakerem, aby pozbyć się akcentu – opowiada Anna Prus.

Na razie aktorka czeka na scenariusz i wie, że partnerować jej będzie znany francuski aktor, który od lat mieszka w Ameryce –  Said Taghmaoui. Wystąpił on w takich produkcjach jak: „W stronę Marakeszu”, „Złoto pustyni”, „G.I Joe: Czas kobry”, „American Hustle”.

Film opowiadać będzie o sprawach istotnych w tym czasie. Amerykanka zostanie uprowadzona przez terrorystów, a odbić ją będzie próbował bohater o islamskich korzeniach.

Anna Prus kilka tygodni temu wróciła z Rosji, gdzie również zagrała główną rolę w filmie „Edinichka” i dostała dwie nagrody na festiwalach. Czy powtórzy sukces na rynku amerykański ? Czas pokaże.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>