www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Prus w „Na dobre i na złe” już 30 marca

Anna Prus po sukcesach w Rosji, gdzie zagrała główną rolę w filmie „Edinichka„ wróciła do Polski i pojawi się w jednym z polskich seriali.

Aktorkę zobaczymy w „Na dobre i na złe” już w najbliższą środę, gdzie zagra Hannę, kobietę w zagrożonej ciąży. Do tego jej mąż będzie miał wypadek i  trafi do tego samego szpitala.

Ania bardzo ucieszyła się tą rolą, bo dawno nie grała w polskich produkcjach. Zawsze je bardzo ceni. Na razie jest bardzo zajęta. Już  przygotowuje się do amerykańskiego filmu „Operation Redemption, ”, gdzie przebywa właśnie na próbach w Londynie.

Do szpitala w Leśnej Górze tego samego dnia trafi za to dwoje pechowych pacjentów… Na ginekologię zostanie przyjęta kobieta w zagrożonej ciąży – Hanna (w tej roli Anna Prus, gwiazda serialu „Pierwsza miłość”). A mąż chorej – Michał (Zbigniew Koźmiński) – w drodze na oddział będzie miał wypadek i zostanie ciężko ranny w głowę.

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) od razu uzna, że pacjenta powinien zoperować właśnie profesor Bart ( Piotr Głowacki) – bo tylko on jest w stanie uratować mu życie. I poprosi kolegów, by po konferencji sprowadzili go do Leśnej Góry.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>