www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Popek: „Podłogę szoruję na kolanach”

Anna Popek chwali się, że jak każda Ślązaczka jest gospodarna i pracowita. W jej domu zawsze panuje nieskalany porządek!

Znana dziennikarka mówi o sobie, że jest specjalistką od utrzymania czystości w domu. Zawsze ma wszystko wyszorowane i umyte, na oknach nie widać żadnej smugi, a z podłogi „można jeść”. Pościel pięknie pachnie lawendą, a w łazience koło lustra zawsze stoi świeża róża. Prezenterka wręcz uwielbia sterylną czystość.

– Sama lubię zakasać rękawy i własnoręcznie posadzić kwiaty. Skrobię podłogę na kolanach. A gdy mam jakieś zawirowanie w pracy, lubię wziąć szmatę w rękę i popucować wszystkie kąty.- mówi dziennikarka w wywiadzie dla miesięcznika „Claudia”.
Znajomi Anny Popek śmieją się nawet, że zawsze, gdy zmienia się ramówka TVP, dom gwiazdy od piwnicy aż po strych, po prostu lśni.

Nie inaczej było kilka tygodni temu, gdy wahały się losy prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Anna Popek nie czekała bezczynnie na telefon z wiadomościami, czy zostaje w programie, czy nie, tylko ciągle szorowała, prała, odkurzała:
– Porządkowanie ma przecież głębokie znaczenie. Oczyszcza, relaksuje, można przy nim pomyśleć. Dla mnie wprowadzanie ładu w najbliższe otoczenie jest porządkowaniem własnej głowy. – twierdzi gwiazda.


Jednak gdy Anna Popek wróciła na wizję, przystopowała nieco z dbaniem o sterylną czystość w domu:
– Z racji zawodu i częstych wyjazdów zatrudniam czasem panią. – wyznaje.

Ciekawe, czy pedantyczna dziennikarka poprawia po zatrudnionej sprzątaczce…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>