www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Popek chce urządzić mieszkanie niczym pałac! Posadziła już pierwsze drzewo i kupiła kafelki

Anna Popek wciąż wykańcza swoje nowe mieszkanie, które kupiła kilka miesięcy temu. Dziennikarka właśnie wybrała kafelki. W ogrodzie posadziła też swoje pierwsze drzewo. Marzy jej się urządzenie domu jak pałacu.


 Wybrałam już kafelki i wreszcie prace ruszyły. Będzie Palazzo w jednej łazience i Tempelhof w drugiej. Tak mi się wydaje, że tak się nazywają. Chyba z kolekcji Maćka Zienia Tubądzin. Będzie industrialne, bo moje dzieci chcą mieszkać w takim stylu hipstersko-industrialnym. Mnie natomiast marzy się wielki pałac, więc na tych kilkudziesięciu metrach taki sobie uczynię – mówi Anna Popek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Prace w mieszkaniu trwają od lipca. Dziennikarka urządza je wraz z córkami, Małgorzatą i Oliwią, pod okiem projektantki-przyjaciółki.

Mamy taki podział, że za kuchnię odpowiada moja młodsza córka, a za salon odpowiadam ja. Moja starsza córka odpowiada natomiast za swój pokój i za ogródek – zdradza Anna Popek.

W ogródku również zaczęły się prace.

Posadziłam już pierwsze drzewo i pierwszą roślinkę i obie rośliny się przyjęły, myślę, że to dobry znak na przyszłość – mówi dziennikarka.

Anna Popek obecnie wraz z Michałem Olszańskim prowadzi program „Pytanie na śniadanie”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>