www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Popek chce być… aktorką!

Gdy władze TVP 2 odsunęły ją od prowadzenia „Pytania na śniadanie” prezenterka była w szoku. Okazuje się jednak, że Anna Popek ma już gotowy plan B!

Dziennikarką chciała być od trzeciej klasy L.O. Wspierała ją polonistka, która odkryła w niej talent. Potem Anna Popek sama zdawała na polonistykę, ale po to, by zostać dziennikarką. Dziś, gdy jej pozycja prezenterki jest zagrożona, pani Ania się nie poddaje, bo chce być… aktorką!

– Były kółka recytatorskie w szkole. A teraz zdarzyła się mała rola.- oświadcza tajemniczym tonem w wywiadzie dla tygodnika „Świat i ludzie”- Zagrałam w jednym z nowych odcinków serialu „M jak miłość”. Postać Anity Morawskiej, takiej cholery, dziennikarki, która podrywa obcego męża.

Dziennikarka występowała gościnnie w wielu serialach, m. in. w „Barwach szczęścia„, jednak grała tam przede wszystkim samą siebie. Teraz jej rola będzie zupełnie inna: – Na razie to było dopiero kilka dni zdjęciowych, ale… podobało mi się.

Okazuje się też, że Anna Popek ma nadzieję, że grany przez nią czarny charakter spodoba się widzom na tyle, że częściej zagości w serialu.
Wygląda więc na to, że prezenterka już nie rozpacza po stracie pracy w ulubionym programie: – Nie, bo ja wiem, że i tak będzie dobrze. Jak nie tu, to gdzie indziej.- oświadcza z uśmiechem na ustach Anna Popek.


Wpisz komentarz

  1. 31 sierpnia 2014 23:24

    mmm:

    Kocham Anie Popek!!

  2. 11 października 2015 02:13

    bmb:

    chetnie sie spuszcze w twoja cipke aniu.

Podobne posty:

/* */?>