www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Piszczałka będzie Top?

Już dzisiaj, 1 grudnia, na antenie TVN zostanie wyemitowany finałowy odcinek pierwszej serii polskiej edycji show „Top Model – Zostań modelką”. Po raz pierwszy w historii programu będzie to emisja na żywo.

O tym, kto ma szansę zdobyć główne nagrody: kontrakt z firmą Max Factor, umowę z agencją modelek oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Jednak bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) już dziś oceniają, że program wygra dziewiętnastoletnia Anna Piszczałka. Pokona ona w bezpośrednim starciu Paulinę Papierską (19l.) i Aleksandrę Kuligowską (20l.)

Paulina i Ola zdobyły uznanie fotografów, a Ania po castingu została zaproszona na debiutancki pokaz mody, w którym wypadła jak profesjonalna modelka. Wszystkie trzy dziewczyny są piękne i zgrabne, tak więc oszacowanie zwyciężczyni nie należało do łatwych zadań.

Finał „Top Model” wzbudza sporo emocji. Nie dziwimy się temu – wybór jest trudny ze względu na niewątpliwą urodę każdej z finalistek. Widzowie głosujący za pomocą SMS-ów nie będą mieli łatwego zadania – stwierdza Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport. Uważamy, że największe szanse ma Anna Piszczałka – odniosła już swój pierwszy sukces na pokazie i jest doceniana przez fotografów, umie się też poruszać na wybiegu. Na sukces top modelki składa się wiele czynników, a Ania wydaje się skupiać je wszystkie w swojej osobie – dodaje.

aka

jury


Wpisz komentarz

  1. 1 grudnia 2010 09:52

    Tweets that mention Anna Piszczałka będzie Top? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Anna Piszczałka będzie Top? http://bit.ly/i9JXGm #foto […]

Podobne posty:

/* */?>