www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Mucha zostanie projektantką?

To było do przewidzenia! Młoda mama oszalała na punkcie swojej córeczki, Stefanii do tego stopnia, że… zacznie projektować linię ubranek dla dzieci!

„To nie jest łatwe, aby znaleźć fajne rzeczy dla dzieci, zwłaszcza estetyczne i piękne, ale nie przesłodzone” – mówiła jakiś czas temu w „DD TVN” Anna Mucha.

Aktorka nie zrażała się początkowymi niepowodzeniami i kupiła do pokoiku córeczki wiele zabawnych maskotek z filmu „Mapety”. Wkrótce potem tata Stefanii upatrzył kocyk w… trupie czaszki, „Niepospolity kocyk dla niepospolitej dziewczynki” – określiła zakup Ania na swoim blogu. Wygląda jednak na to, że zamiast biegać z małą po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych ubranek czy akcesoriów, których nie ma inne dziecko, Anna Mucha sama weźmie się do roboty i… zacznie projektować linię ubrań dla dzieci.

– Prowadzone są takie rozmowy – potwierdza dla „Flesza” Małgorzata Matuszewska, PR menadżer aktorki. – Jednak nic więcej nie zdradzę.

Dopóki Ania nie wywalczy dla siebie odpowiedniej stawki, nie zabierze się za tę robotę. Jednak możemy przypuszczać, że jej pierwszym autorskim projektem będzie… kocyk w muszki – plujki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>