www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Mucha szuka dzieci do reklamy!

Współpraca La Millou i Anny Mucha nabiera tempa! Aktorka dostała właśnie propozycję wyreżyserowania sesji zdjęciowej reklamującej produkty marki. Casting dla dzieci chętnych do udziału w sesji odbędzie się w Warszawie w najbliższy weekend.

Od kilku miesięcy Anna Mucha współpracuje z polską firmą La Millou, która jest producentem akcesoriów dla dzieci. Aktorka zaprojektowała dla nich linię kocyków La Millou by Anna Mucha. Kocyki z tkaniny bambusowej okazały się hitem lata! Teraz La Millou zaprosiło Annę Mucha do współpracy przy najnowszej kampanii reklamowej marki. Tym razem nie w roli projektantki, tylko jako reżyser i dyrektor kreatywnej sesji zdjęciowej, która zostanie wykorzystana do katalogu, strony internetowej oraz w materiałach promocyjnych La Millou.

„Szukamy dzieci odważnych i uśmiechniętych. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o płeć, typ urody, kolor włosów czy skóry. Jedynym ograniczeniem jest wiek – mogą to być dzieci od 0 do 6 lat” – mówi Anna Mucha.

Casting odbędzie się 25-26 sierpnia w Warszawie. Chętni mogą zgłaszać swoje dzieci przez stronę internetową www.lamillou.com
Wystarczy podać imię nazwisko oraz wiek dziecka.

W informacji zwrotnej osoby zgłaszające dostaną szczegóły na temat godziny i miejsca castingu. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.


Wpisz komentarz

  1. 22 sierpnia 2012 09:33

    andyk:

    kata ma dziewczyna glowe na karku!

Podobne posty:

/* */?>