www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Mucha nie pójdzie na wybory?

Anna Mucha wciąż zaskakuje: tuż przed wyborami postanowiła rozliczyć polityków ze swoich obietnic.

Pięć lat temu w wywiadzie wytykałam rządowi, że nie robi nic, by uporządkować w Polsce sprawy edukacji seksualnej, in vitro, planowania rodziny czy antykoncepcji. Większość tych spraw jest wciąż aktualna, co nie jest optymistyczne, bo pięć lat to mnóstwo czasu – martwi się gwiazda w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Extra”. – Dziś najbardziej życzyłabym sobie klarownej polityki podatkowej. Uważam, że to byłoby bardziej prorodzinne niż wiele innych regulacji. Jeśli będą jasne przepisy- a nie takie jak dziś, zostawiające wielkie pole do interpretacji, czyli do kombinowania- to znajdą się wielkie pieniądze i na ścieżki rowerowe i na żłobki.

Jednak Anna Mucha nie ma żadnych złudzeń co do tego, że kandydujący na urząd prezydenta politycy składają tylko obietnice bez pokrycia.

Straciłam zainteresowanie polityką. Przestałam liczyć na to, że politycy rozwiążą jakiekolwiek moje problemy. A ponieważ zawsze byłam i wciąż jestem mentalną harcerką, uważam, że dużo więcej mogę zrobić, działając społecznie na własną rękę – mówi Anna Mucha.

Czy to oznacza, że aktorka nie pójdzie na wybory?

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>