www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Mucha: „Nie jestem celebrytką!”

Mucha ma już dość tego, że w mediach pokazywana jest jako wiecznie lansująca się gwiazda!

Od dłuższego czasu Anna Mucha jest czołową polską gwiazdą, która dobrze wie, jak skutecznie się wypromować. Ale aktorka przyznaje, że czasem etykietka celebrytki, która na stałe do niej przylgnęła, zaczyna jej ciążyć!

– Przyznaję, że ludzie chętniej rozmawiają ze mną o diecie i ćwiczeniach niż o filozofii Kanta. To świadectwo współczesnego świata – narzekała w rozmowie z miesięcznikiem „Claudia”. – I oczekiwań publiki, co nie znaczy, że je w pełni realizuję. Staram się mieć satysfakcję ze spełniania się na różnych polach.

Oczekiwania wobec Muchy są jednak naprawdę spore. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o… sponsorów, którzy zabiegają o to, by „celebrytka mimo woli” pojawiła się na ważnych imprezach.

– Kiedyś chciałam, by dziennikarze policzyli, na ilu imprezach byłam, by się lansować, a nie promować film czy program, do czego zobowiązują mnie kontrakty. Takie wyjścia pozakontraktowe można policzyć na palcach – zastrzega Anna Mucha.

Szczerze współczujemy. Anna Mucha, która czytywała kiedyś Kanta powinna jednak zdawać sobie sprawę z tego, że takie są pułapki show-biznesu…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>