www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Milewska nie boi się wyzwań!

Anna Milewska: „Nie boję się wyzwań!”. 80-letnia aktorka wciąż zabiega o nowe role.

Nie wyobraża sobie emerytury, dlatego stara się pozostać bardzo aktywna zawodowo. Wciąż czuje niedosyt i czeka na rolę swojego życia.

Właśnie wróciłam ze spotkania w sprawie nowej roli. Nic więcej jednak nie zdradzę, żeby nie zapeszyć. I cieszę się, że o mnie nie zapominają, choć ról dla nas, seniorek, jest mało. To jeszcze nie jest co prawda rola, jaka mi się marzy, ale wierzę, że ta wymarzona wciąż przede mną. Wyzwań nigdy się nie bałam, one były moją pasją. A z młodymi pracuje mi się fantastycznie, zresztą mam wielu młodych przyjaciół wśród aktorów i aktorek. Ja nawet czekam na jeszcze większe wyzwania. Pamiętam, jak w „Plebanii” trzy razy musiałam wygłaszać w zasadzie ten sam tekst, ale w różnych okolicznościach – chodziło o sceny z włamaniami „na wnuczka”, i dziwiłam się, dlaczego dają mi do mówienia tak łatwe rzeczy, jakby bali się, że dłuższych kwestii nie będę w stanie zapamiętać. A pamięć mam świetną”– wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Pomimo swojego wieku, Anna jest aktywna fizycznie. Jeździ na nartach i chodzi po górach. Swą energią często zaskakuje koleżanki. Ostatnio dostała kolejną propozycję pracy. Czy tym razem zobaczymy ją na dużym ekranie?

Milena Suszyńska, Anna Milewska


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>