www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Maruszeczko na zakręcie?

Kolejna znana postać została autorką książki.

Anna Maruszeczko, prowadząca autorski program pt. „Kobieta na zakręcie“, emitowany od dwóch lat w TVN „Style“ właśnie wydała książkę pod tym samym tytułem – „Kobieta na zakręcie“.

Treścią tej książki są prawdziwe historie kobiet, które nie mają sztabu ludzi do kształtowania wizerunku, a mimo to są atrakcyjne. Bohaterki „Kobiety na zakręcie“ pokazane są najpierw w sytuacji zagrożenia, gdy miłość, praca, rodzinne relacje, albo własna kondycja „wisi na włosku“. Choć ciężar przejść tych kobiet zatyka czasem dech w piersi, nie to jest najciekawsze. Te życiowe zawirowania, czasem głupie błędy, a czasem prawdziwe katastrofy działają jak podświetlacz, który z jednej strony pokazuje wszelkie deficyty, a z drugiej – to, co w ich życiu jest naprawdę ważne i na co je stać.Każdy kryzys może być szansą, bo rzuca na nasze życie nowe światło i zmusza do zmian. Życiowe turbulencje, których boimy się jak diabeł święconej wody, paradoksalnie mogą nam przestawić życie na właściwe tory. Właśnie kręte ścieżki naszego losu mogą nieoczekiwanie poprowadzić nas ku spełnieniu i szczęściu. Nie ma co się ich tak strasznie bać.

Ta książka pokazuje, że bez względu na to, co się wydarzyło, ile głupstw w życiu nawyczyniałyśmy, jak bardzo dysfunkcyjną mamy rodzinę, na nic nie jesteśmy skazane. Można przecież naprawić każdy błąd, zatrzymać każdą klątwę rodzinną, odwrócić każdą przepowiednię i żyć swoim życiem.

Jest coś w kręgach kobiet. Jakaś pierwotna siła, magia, moc. Czujesz to czasem? – pyta jedna z moich bohaterek, mówi Anna Maruszeczko. – Jasne – mówię – dlatego powstał ten program, a także ta książka.

marusz1

marusz2


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>