www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Maria Jopek o „Tańcu z Gwiazdami”: „Takie programy są potrzebne”

Piosenkarka uważa, że wszystko, co zmusza człowieka do ruchu jest niezbędne w życiu. Od czasu, gdy na antenie TVN pojawiły się programy o tańcu, coraz więcej ludzi wybiera ten rodzaj spędzania wolnego czasu.

„Potrzebny jest ten „TzG”. Przejeżdżałam ostatnio przez małe miasteczko, gdzie po jednej stronie ulicy było więzienie, a po drugiej szkoła tańca. Wierzę, że to pierwsze niebawem przestanie być potrzebne. Że taniec, muzyka uczynią ludzi lepszymi. Cokolwiek nas przekona do ruchu, rozsupła, uwolni wewnętrzną energię, pomaga. Tylko żal esemesowych wyroków przy tym. Tych parkietowych ostracyzmów. Szkoda, że wciąż jesteśmy tak złaknieni okrutnych igrzysk. W naszej kulturze za mało tańczymy. Miesiąc temu byłam w Rio. Nocą wszyscy tańczą tam sambę, tak organicznie. Zgoda z własnym ciałem oznacza zgodę ze światem” – czytamy jej słowa w „Vivie”.

Anna nie zamierza brać udziału w takim programie, jednak nie potępia gwiazd, które się na taki krok decydują. Czy wreszcie inni celebryci przestaną oceniać osoby promujące się na parkiecie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>