www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Korcz rzuci aktorstwo?

Ciemnowłosa aktorka zadebiutowała w zeszłym roku w zupełnie innej branży. Czy dla nowej pasji zostawi zawód, który sprawia jej tyle przyjemności?

Aktorka, która widzowi kojarzy się przede wszystkim z serialu „Na Wspólnej” postanowiła zainwestować w branży ślubnej. Tak powstało „Zacisze Anna Korcz”, ośrodek, w którym można urządzić nietypowe wesele. Aktorka poświęciła nowej pasji nie tylko pieniądze, ale i swój czas; nie walczy już o nowe role, woli za to perfekcyjnie przygotować każda imprezę.

– Jestem do wynajęcia! – twierdziła Anna Korcz w programie „Pytanie na śniadanie”. – Przygotowuję salę, witam gości, doradzam.

Słynąca z dobrego gustu artystka cieszy się, że może jakoś pomóc zdenerwowanym nowożeńcom:
– Każda dziewczyna chce być tego dnia tą jedyną, księżniczką. Ponieważ jesteśmy na rynku dopiero od kwietnia, nie mamy jeszcze wielkiego doświadczenia. Ale konsultujemy się z paniami, które profesjonalnie przygotowują śluby i wesela.

Anna Korcz poświęca też każdą wolną chwilę na wymyślenie coraz to nowych atrakcji, które mogą przyciągnąć gości:
– Nasz teren pozwala na różne ekscesy, takie jak spływ kajakowy czy kulig – zwierza się aktorka. – Nie mamy też sąsiadów, dlatego możemy zrobić pokaz sztucznych ogni za trzema szklanymi ścianami.

A aktorstwo? Wygląda na to, że wkrótce stanie się tylko… zajęciem dodatkowym!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>