www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Karczmarczyk wyszła za mąż?! Mamy zdjęcia w sukni ślubnej!

Piękna aktorka dołączyła w tym sezonie do grona gwiazd Telewizji Polsat. Zobaczymy ją w aż dwóch wiosennych propozycjach stacji! Już 1 marca Anna Karczmarczyk wyjdzie za mąż w nowym serialu „Powiedz TAK!”.


Jak będzie wyglądała w roli panny młodej? Natomiast, 4 marca zatańczy na parkiecie piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W otwierającym serial odcinku „Powiedz TAK!” przyszła prawniczka Basia (Katarzyna Zawadzka) organizuje ślub przyrodniej siostry Natalii (Anna Kaczmarczyk) i Jana (Piotr Bondyra). Od tego ślubu wszystko się zaczyna.

Basia zacznie spełniać marzenia innych w tym najważniejszym dniu w życiu. Pomoże jej w tym trójka przyjaciół: Wiktor (Paweł Domagał), Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki). Razem planują zrobić z oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej!

W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Premierowy odcinek – 1 marca (wtorek), godz. 21.30 w Polsacie. Zapraszamy również na oficjalny profil serialu na Facebooku – https://www.facebook.com/serialpowiedztak/

Zobacz naszą fotogalerię!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>