www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Jagodzińska biżuteryjną twarzą

23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki najbardziej pożądanych twarzy w świecie mody zdecydowała się na współpracę z marką biżuteryjną YES.

Ania ma niebywałą urodę i charyzmę, jest też jedyną Polką, która pojawiała się na okładce amerykańskiego Vogue. Subtelna blondynka uwielbiana przez największych projektantów, stylistów i fotografów zdobiła niejedno wydanie magazynu Vogue na całym świecie. Nie bez przyczyny Ania Jagodzińska znalazła się w pierwszej szóstce rankingu Top Models 2010. Poza tym jest pierwszą i jak dotąd jedyną Polką, której wizerunek znalazł się na okładce amerykańskiego wydania Vouge!

Prywatnie Ania stawia na stylowy casual. W jej klasycznych, dość minimalistycznych stylizacjach dużą rolę odgrywa biżuteria, która według Ani nadaje charakteru stylizacji. Biżuteria jest tzw. kropką nad „i”, która czyni cuda i nawet najprostszym zestawom nadaje indywidualizmu. To ze względu na słabość do biżuteryjnych dodatków top modelka zdecydowała się na współpracę z YES. Markę YES natomiast uwiodła kobiecość i naturalne piękno Ani. Jej niesamowite ciepło i serdeczność jeszcze bardziej urzekły zespół YES.

Efekty tej współpracy będziemy mogli podziwiać już w grudniu, kiedy to premierę będzie miała najnowsza kampania marki oraz Kalendarz 2011, który zapisał się już na stałe w planie aktywności YES. Na kartach 2011 mega gwiazda Ania Jagodzińska oraz biżuteria YES w obiektywie Mateusza Stankiewicza.

aka

aniajagodzinska_dla-yes_photosmall

backstage2011-19

backstage2011-21

backstage2011-24


Wpisz komentarz

  1. 27 października 2010 18:30

    model:

    Piekna kobieta o pieknej twarzy!
    Ciekawe czy przypadly by jej do gustu zegarki i moda od mercedesa… na pewno by jej pasowaly!
    motokobiety.pl/Nowa,kolekcja,ubran,i,dodatkow,MercedesBenz,667.html

Podobne posty:

/* */?>