www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Iberszer jako Liza Minnelli w sztuce Krystyny Jandy

Aktorkę  Annę Iberszer możemy obecnie oglądać w kultowym serialu „Ranczo” w każdą niedzielę. Poza tym jeździ po Polsce ze spektaklem „Jak nie oszaleć z facetem” wzorowanym na tym serialu. Ania ma też wiele występów flamenco. Gra również w sztuce „Pozory mylą”. Pracuje też jako choreograf.

Rozpoczęły się próby do nowego spektaklu w reżyserii Krystyny Jandy „Lekcja stepowania”, w którym aktorka Wcieli się w rolę nauczycielki tańca, która próbuje przygotować grupę amatorów do występu na balu dobroczynnym. W słynnym filmie „Stepping out” rolę tę zagrała Liza Minnelli. Ania musi nauczyć się stepowania, bo w spektaklu oprócz zbiorowych scen tanecznych czeka ją duża solowa choreografia. Już 20 grudnia podczas premiery w Och-Teatrze zobaczymy jak Anna Iberszer poradziła sobie z tym wyzwaniem.

Bohaterami spektaklu są uczestnicy kursu stepowania. Każde z nich uczęszcza na lekcje z innego powodu, każdy przychodzi z własną opowieścią, osobowością i temperamentem. Przedstawienie grane było na wielu europejskich scenach, a w latach 80. powstał film, w którym główną rolę zagrała Liza Minnelli. Sztuka Harrisa łączy komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca. Krystyna Janda wraca do reżyserii tego spektaklu po 11 latach. W 2005 r. wyreżyserowała „Lekcje stepowania” dla Teatru Powszechnego w Łodzi.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>